ARTUR

Artur Štramberk

Pohádkové ubytování ve Štramberku

Rezervace

Pobytové balíčky

Štramberským okolím na elektrokolech

více zde

Romantický pobyt s vlastní vířivkou

více zde

Rodinný "nejen" víkend

více zde

Romantická noc ve Štramberku

více zde

O nás

V podhůří Beskyd se nachází malebné městečko Štramberk, kterému se pro jeho výjimečnou krásu říká Moravský Betlém. My vás chceme pozvat do míst, která dýchají atmosférou starých dobrých časů, kde se úzké kamenné uličky měnily na lidové trhy, sousedé se hlasitě zdravili a každé stavení vonělo dřevem a domácím jídlem.

Nabízíme vám ubytování ve třech stylových chalupách z 18. a 19. století v srdci Beskyd.

Vyberte si jednu z našich chalup a přeneste se i vy do místa, kde se čas uměl vzdát svého neúprosného běhu. Zdejší malebnost, pohostinnost a naše služby budou pro vás tím nejkrásnějším zážitkem.

Úžasná atmosféra

Skvělá lokalita

Krásná příroda

Internet WIFI

Doplňkové balíčky

Elektrokola

více zde

Snídaňový koš

více zde

Grilovací balíček

více zde

Antik

Ve Zlaté uličce pod branou hradu Štramberk se nachází poloroubená chaloupka nabízející ubytování pro 4-6 lidí ve 2 ložnicích a na dvou přistýlkách.

Dominantou této chalupy s menším dvorkem je obývací sednice s krbovými kamny, na kterou navazuje plně vybavená kuchyně s jídelním koutem. Pokoj zakončuje otevřená ložnice s velkou manželskou postelí.

V horním patře chalupy je umístěna další ložnice, na kterou navazuje relaxační koutek. Koupelnu se sociálním zařízením najdete jak v přízemí, tak i v patře.

Antik svým hostům nabízí wifi, TV s plochou obrazovkou a satelitním připojením.

Becirk

Kousek od štramberské botanické zahrady najdete chaloupku jako z pohádky, ve které se pohodlně ubytuje 5 lidí ve 3 ložnicích.

Ve spodní části chaty naleznete velkou obývací část s tradiční pecí, za níž se nachází klasická dřevěná, moderními spotřebiči vybavená kuchyně. Menší ložnice pak nabídne pohodlné spaní jedné osobě.

Je zde koupelna s vířivou vanou. V horní části chalupy jsou dvě ložnice s velkými manželskými postelemi a další koupelna se sociálním zařízením.

Tato chalupa se pyšní i zahrádkou a krytou terasou.

Wifi, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy jsou i zde samozřejmostí.

Orlí hnízdo

Historická roubenka pod hradební zdí vysoko nad městem poskytne ubytování pro 5–6 lidí v obývací části a 1 ložnicí.

Přízemí kraluje obývací část s kachlovými kamny a rozkládacími pohovkami spojená s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. Pro větší pohodlí jsou zde i dvě koupelny. Jedna se sprchou a sociálním zařízením a druhá s masážní vanou.

V patře se nachází další velká sednice se dvěma manželskými postelemi. Tato chalupa kromě wifi připojení, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy disponuje i vyhřívanou podlahou.

Orlí hnízdo nabízí posezení venku na malé předzahrádce.

Aktivity v okolí

Naše tipy na cyklovýlety v okolí, pěší turistiku a výlety za zajímavostmi v okolí Štramberka.

více zde

Kontakt

+420 725 802 022
info@arturstramberk.cz
Horní Bašta 304, Štramberk

Líbilo se Vám u nás? Můžeme něco zlepšit?

Napište nám recenzi

Lokalita